ORM

                                                                  Iinternet Info Webtrh s.r.o. - INTERNET INTELLIGENCE ONLINE

 

 

 

 

 

 

                                               IIW Online reputation management

Proč chránit své dobré jméno

Poptávka zákazníků po kvalitních službách

Jste-li firmou, která si zakládá na své dobré pověsti, neměli byste brát její ochranu na lehkou váhu. Cílem firem je prodej produktů nebo služeb. Aby se produkty nebo služby prodávaly a byl o ně ze strany spotřebitelů skutečný zájem, je třeba aby byla firma v povědomí zákazníků zakořeněna pozitivně. Zákazníci chtějí mít jistotu, že se mohou například spolehnout na bezproblémové doručení produktu v případě, že se bud jednat o eshop, na to, že nebudou žádným způsobem podvedeni či plně připraveni o své peníze.

Důležitost spokojenosti zákazníků

Nejedna firma se snaží vycházet svým zákazníkům maximálně vstříc a dostat se u nich na první místa v žebříčku spolehlivosti. Spokojený zákazník se totiž vždy rád vrátí a může s sebou přivést další a další potenciální zákazníky. Spokojený zákazník je zdrojem referencí. I když bude Vaše dobrá pověst stát na pevných základech, vždy se může objevit někdo, kdo i tak pevné základy, jako jsou ty Vaše, nabourá. Proto je dobré nebrat ochranu svého dobrého jména na lehkou váhu.

Zesílení dobré pověsti na internetu

IIW Online Reputation Management nejen eliminuje negativní sdělení o Vás či Vaší společnosti, ale zároveň několikanásobně zesílí Vaši dobrou pověst na internetu!

Kontakt

Internet info webtrh s.r.o.

Internet Intelligence on-line
Online Reputation Management

Internet Info webtrh, s.r.o.

email: podpora@iiw.cz

web: www.iiw.cz

tel.: 775 440 120

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Kdo může chránit své dobré jméno? Občanský zákoník hovoří o ochraně dobrého jména právnické osoby i o ochraně dobrého jména fyzické osoby.

V případě, že někdo zneužije Vaši firemní značku, lze se účinně bránit díky ochranné známce, máte-li ji zaregistrovanou. Značka a ochranná známka nejsou totéž. Odborníci společnosti Internet Info Webtrh vám prozradí jaký je rozdíl mezi značkou a ochrannou známkou? Jak registrovat ochrannou známku?