ORM

                                                                  Iinternet Info Webtrh s.r.o. - INTERNET INTELLIGENCE ONLINE

 

 

 

 

 

 

                                               IIW Online reputation management

Metody ochrany dobrého jména

Kde se o Vás může psát negativně

Než se dostaneme k samotným metodám ochrany dobrého jména na internetu, uveďme si nejčastější „místa“, která slouží k jeho poškozování. Kam potenciální zákazník zamíří jako první, potřebuje-li získat informace o jím poptávané službě nebo produktu? Zamíří na místa se zákaznickým hodnocením, jako je např. heureka.cz, na internetové diskuze, blogy, či hledá informace na sociálních sítích, nejčastěji na facebooku. Na tato místa se pak zaměří konkurence a vkládá zde záporné výroky o Vaší firmě. Další místa, kde se mohou objevit negativní informace jsou internetové magazíny, diskuze pod články, nebo dokonce weby konkurenčních společností.

Jaké jsou metody ochrany dobrého jména na internetu

Profesionálové na oblast ORM pravidelně monitorují všechna uvedená místa a vyhledávají negativní tvrzení o svých klientech. Následně mohou dané tvrzení zvrátit z negativního na pozitivní, zneutralizovat jej, či jej odstranit. Důležitá je také identifikace původců negativních tvrzení. Při ochraně dobrého jména svého klienta se profesionálové zaměřují i na metody trestněprávní a občanskoprávní.

Zesílení dobré pověsti na internetu

IIW Online Reputation Management nejen eliminuje negativní sdělení o Vás či Vaší společnosti, ale zároveň několikanásobně zesílí Vaši dobrou pověst na internetu!

Kontakt

Internet info webtrh s.r.o.

Internet Intelligence on-line
Online Reputation Management

Internet Info webtrh, s.r.o.

email: podpora@iiw.cz

web: www.iiw.cz

tel.: 775 440 120

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Kdo může chránit své dobré jméno? Občanský zákoník hovoří o ochraně dobrého jména právnické osoby i o ochraně dobrého jména fyzické osoby.

V případě, že někdo zneužije Vaši firemní značku, lze se účinně bránit díky ochranné známce, máte-li ji zaregistrovanou. Značka a ochranná známka nejsou totéž. Odborníci společnosti Internet Info Webtrh vám prozradí jaký je rozdíl mezi značkou a ochrannou známkou? Jak registrovat ochrannou známku?