ORM

                                                                  Iinternet Info Webtrh s.r.o. - INTERNET INTELLIGENCE ONLINE

 

 

 

 

 

 

                                               IIW Online reputation management

Jak registrovat ochrannou známku

Před registrací ochranné známky

Předtím, než se pustíte do registrace ochranné známky, pečlivě si ověřte, zda již někdo nepoužívá stejné nebo snadno zaměnitelné označení. Registrovat si můžete nechat jak obchodní název, tak logo, či obojí, tedy text i logo. Před samotnou registrací lze zvolit tzv. rešerši. Při registraci je totiž nutné zaplatit správní poplatek a ten by Vám v případě, že známka nesplňuje potřebná kritéria, propadl.

Registrace ochranné známky

Po úspěšné rešerši přichází na řadu vyplnění formuláře pro registraci ochranné známky. Ten můžete vyplnit buď elektronicky, nebo klasicky na papíře. Registrační formulář se odešle na Úřad průmyslového vlastnictví. Poté je třeba uhradit již zmíněný správní poplatek. Po zaplacení poplatku je prováděn formální a následně věcný průzkum. Po věcném průzkumu je ochranná známka zveřejněna. Následující tři měsíce jsou prostorem pro podávání námitek. Pokud nejsou podány námitky, známka se oficiálně zaregistruje. Jestliže si na registraci ochranné známky sami netroufáte, můžete se obrátit  na právníka n společnost Internet Info Webtrh s.r.o.

Zesílení dobré pověsti na internetu

IIW Online Reputation Management nejen eliminuje negativní sdělení o Vás či Vaší společnosti, ale zároveň několikanásobně zesílí Vaši dobrou pověst na internetu!

Kontakt

Internet info webtrh s.r.o.

Internet Intelligence on-line
Online Reputation Management

Internet Info webtrh, s.r.o.

email: podpora@iiw.cz

web: www.iiw.cz

tel.: 775 440 120

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Kdo může chránit své dobré jméno? Občanský zákoník hovoří o ochraně dobrého jména právnické osoby i o ochraně dobrého jména fyzické osoby.

V případě, že někdo zneužije Vaši firemní značku, lze se účinně bránit díky ochranné známce, máte-li ji zaregistrovanou. Značka a ochranná známka nejsou totéž. Odborníci společnosti Internet Info Webtrh vám prozradí jaký je rozdíl mezi značkou a ochrannou známkou? Jak registrovat ochrannou známku?