ORM

                                                                  Iinternet Info Webtrh s.r.o. - INTERNET INTELLIGENCE ONLINE

 

 

 

 

 

 

                                               IIW Online reputation management

Co je ORM

Vysvětlení pojmu ORM

ORM neboli online reputation management zajišťuje ochranu reputace na internetu. ORM chrání dobré jméno firem i jednotlivců. Užívá k tomu osvědčených a účinných metod.

Profesionálové v oblasti ORM

Stali jste se obětí pomluv na internetu? Snaží se konkurenční firmy prostřednictvím šíření negativních zpráv na internetu poškodit Vaše dobré jméno? Odvrací se od Vás zákazníci s tím, že se na internetu setkali s negativními ohlasy na Vaši firmu? Situace začíná být tíživou? Profesionálové z Internet Info Webtrh v oblasti ORM Vám ji pomohou vyřešit.

Důsledky pomluv na internetu

To, co na počátku vypadá neškodně, se může vystupňovat až do takové míry, že negativizování Vaší firmy zapříčiní znatelné snížení poptávky po Vašich službách či produktech. Nejčastěji bývá původcem a šiřitelem těchto negativizmů konkurence, která Vás považuje za překážku ve svém podnikání, a chce získat Vaše zákazníky na svou stranu. Ačkoliv si možná říkáte, že Vám se to  nemůže stát, případů pomluv na internetu den ode dne přibývá.

Kontaktujte společnost Internet info Webtrh s.r.o. a začnete s ochranou dobrého jména na internetu již dnes.

Zesílení dobré pověsti na internetu

IIW Online Reputation Management nejen eliminuje negativní sdělení o Vás či Vaší společnosti, ale zároveň několikanásobně zesílí Vaši dobrou pověst na internetu!

Kontakt

Internet info webtrh s.r.o.

Internet Intelligence on-line
Online Reputation Management

Internet Info webtrh, s.r.o.

email: podpora@iiw.cz

web: www.iiw.cz

tel.: 775 440 120

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Kdo může chránit své dobré jméno? Občanský zákoník hovoří o ochraně dobrého jména právnické osoby i o ochraně dobrého jména fyzické osoby.

V případě, že někdo zneužije Vaši firemní značku, lze se účinně bránit díky ochranné známce, máte-li ji zaregistrovanou. Značka a ochranná známka nejsou totéž. Odborníci společnosti Internet Info Webtrh vám prozradí jaký je rozdíl mezi značkou a ochrannou známkou? Jak registrovat ochrannou známku?